Nemokamas pristatymas daugeliui užsakymų viršijant 60 eurų.
Kam ta dieta, jei yra siūlų?
EnglishGermanLatvianLithuanianRussian

1. Bet kurią internetu įsigytą MezgimoManija.lt prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą, ar tokią pačią jei parduotuvėje turime analogišką prekę.

2. Jeigu MezgimoManija.lt internetinėje parduotuvėje įsigijote prekę, kuri Jums netinka ar nepatinka, nedelsdami susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. pašto adresu ir informuokite apie savo problemą.

El. paštu mes atsiųsime Jums „Prekių keitimo arba grąžinimo formą“ (ją galite užpildyti ir Internetu: https://mezgimomanija.lt/lt/prekiu-grazinimas), kurią turėsite užpildyti ir pridėti prie grąžinamos prekės kartu su prekės iš Mezgimomanija.lt parduotuvės įsigijimą patvirtinančiu dokumentu.

3. Grąžinamą prekę siųskite adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės arba pristatykite patys darbo valandomis „Kontaktuose“ nurodytu mūsų parduotuvės adresu.

Siuntimo (pristatymo) išlaidas apmoka pirkėjas.

4. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės nebuvo naudojamos, nebuvo sugadintos, buvo išsaugotos prekių vartojamosios savybės, neprarado prekinės išvaizdos (pvz. siūlų kamuoliukas nebuvo išvyniotas), nebuvo nuplėštos etiketės.

Grąžianama prekė turi būti originalioje gamintojo pakuotėje, kurioje šią prekę gavote.

5. Pinigai į Jūsų banko sąskaitą, nurodytą „Prekių keitimo arba grąžinimo formoje“, grąžinami per 3 darbo dienas patikrinus prekę.

Pinigai taip pat gali būti grąžinami grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėje.

Trust Badge