1. Bet kurią* internetu įsigytą MezgimoManija.lt prekę per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą, ar tokią pačią jei parduotuvėje turime analogišką prekę.

*Sveriamos ir matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai, nekeičiamos ir negrąžinamos.

2. Jeigu MezgimoManija.lt internetinėje parduotuvėje įsigijote prekę, kuri Jums netinka ar nepatinka, nedelsdami susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. pašto adresu ir informuokite apie savo problemą.

El. paštu mes atsiųsime Jums „Prekių keitimo arba grąžinimo formą“ (ją galite užpildyti ir Internetu: http://mezgimomanija.lt/lt/prekiu-grazinimas), kurią turėsite užpildyti ir pridėti prie grąžinamos prekės kartu su prekės iš Mezgimomanija.lt parduotuvės įsigijimą patvirtinančiu dokumentu.

Dėmesio! Skirtingi monitoriai gali iškreipti spalvas, todėl prieš perkant rekomenduojame tas pačias nuotraukas peržiūrėti skirtinguose ekranuose.

3. Grąžinamą prekę siųskite adresu, nurodytu ant siuntinio pakuotės arba pristatykite patys į sandelį, kuris yra Kauno parduotuvėje.

Siuntimo (pristatymo) išlaidas apmoka pirkėjas. Už siuntimo (pristatymo) išlaidas pinigai negrąžinami.

4. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės nebuvo naudojamos, nebuvo sugadintos, buvo išsaugotos prekių vartojamosios savybės, neprarado prekinės išvaizdos (pvz. siūlų kamuoliukas nebuvo išvyniotas), nebuvo nuplėštos etiketės.

Grąžinama prekė turi būti originalioje gamintojo pakuotėje, kurioje šią prekę gavote.

5. Pinigai į Jūsų banko sąskaitą, nurodytą „Prekių keitimo arba grąžinimo formoje“, grąžinami per 3 darbo dienas patikrinus gautas prekes.

Pinigai taip pat gali būti grąžinami grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėje.