Naujienos

Populiaru

Himalaya Dolphin Baby

Gaukite 0.04 taškus
3.50

Saugios akys žaislams

Gaukite 0.00 taškus
0.401.80

Alize Puffy

Gaukite 0.02 taškus
2.40

YarnArt Jeans

Gaukite 0.02 taškus
1.80

YarnArt Dolce

Gaukite 0.03 taškus
3.00

Gazzal Baby Cotton

Gaukite 0.02 taškus
1.80

YarnArt Dolce Baby

Gaukite 0.02 taškus
1.80

Spalvotos akytės žaislams, saugios

Gaukite 0.01 taškus
0.300.90

MezgimoManija.lt

yra tobula internetinė parduotuvė kiekvienam, turinčiam aistrą mezgimui. Siūlome viską, ko gali prireikti mezgimo entuziastui, nuo virbalų iki siūlų, MezgimoManija.lt turi viską. Mūsų patogioje svetainėje įsigyti mezgimo reikmenų dar niekada nebuvo taip paprasta. Taigi, nesvarbu ar esate pradedantysis, ar patyręs mezgėjas, apsilankykite MezgimoManija.lt jau šiandien ir patenkinkite savo mezgimo maniją!

 

Mezgimo nauda

Mezgimas vis dažniau naudojamas kaip gydomoji veikla, padedanti žmonėms atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Pasikartojantys judesiai ir dėmesys reikalingas mezgant – gali sukelti atsipalaidavimo reakciją ir sumažinti streso hormonų kiekį. Be to, mezgimas suteikia pasiekimo jausmą, didina savigarbą ir skatina socialinius ryšius. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie patiria nerimą, depresiją, lėtinį skausmą ar pripažinimo nuosmukį. Mezgimo terapija taip pat įgyvendinama ligoninėse, slaugos namuose, pataisos įstaigose, siekiant pagerinti psichinę sveikatą ir savijautą. Apskritai mezgimas gali būti paprasta, bet veiksminga priemonė psichinei sveikatai ir emocinei pusiausvyrai pagerinti.

Mezgimas padeda kovoti su dimencija

Pagal Mayo klinikos tyrimą, mezgimas ir kiti amatai gali sumažinti demencijos riziką. Tyrimas parodė, kad žmonės užsiimantys tokia veikla kaip mezgimas ir nėrimas, 30–50% rečiau patiria lengvą pažinimo sutrikimą (MCI) nei tie, kurie tokioje veikloje nedalyvavo. Be to, tyrimas parodė, kad amatų veikla gali padėti sumažinti stresą ir depresiją, kurie yra žinomi demencijos rizikos veiksniai. Taigi, virbalų paėmimas į rankas gali būti ne tik smagus pomėgis, bet ir veiksmingas būdas apsaugoti smegenų sveikatą.

 

 

Reikia Dovanų čia ir dabar?

Dovanų kuponus galite rasti čia.

 

Didmeninę prekybą rasite čia.

Where to find our yarn shop? #yarn #yarnshop #yarnshopeurope #kaunas #kaunascity #lithuania